آیزتونیا یکی از بهترین مکمل‌های سلامت چشم

آیزتونیا چیست و از چه موادی تشکیل شده است؟

بینایی یکی از مهم‌ترین حواسی است که ما در زندگی روزمره خود به کار می‌گیریم. در اکثر جوامع، بینایی اولین راه برای کسب اطلاعات و ارتباط با محیط اطراف است. به همین دلیل شرکت داروسازی ویوا تلاش کرده است بهترین محصول برای ارتقاء و حفظ بینایی را تولید کند. آیزتونیا محصولی با فرمولاسیون منحصر به فرد است. این محصول برای کمک به حفظ سلامت بینایی افراد تولید شده است. آیزتونیا شامل گیاه بیل‌بری، لوتئین، گزانتین، ویتامین A، ویتامین D3، ویتامین E، زینک و مس است. ترکیبی از آنتی اکسیدان‌ها و ویتامین‌ها در آیزتونیا به افزایش چگالی نوری رنگدانه ماکولا (MPOD)، بینایی اکتسابی چشم‌ها و حفظ دید در شب کمک می‌کند. انتخاب استادانه ترکیبات آیزتونیا منجر به تقویت و حفاظت از سلامتی چشم‌ها می‌شود.

آیزتونیا یک مولتی ویتامین است که توسط داروسازی ویوا تولید شده است. این محصول برای تاخیر در بروز دژنراسیون ماکولا (AMD) که در اثر افزایش سن ایجاد می‌شود و دیگر بیماری‌های مربوط به شبکیه چشم مانند رتینوپاتی دیابتی و رتینوپاتی ناشی از فشار خون بالا وارد بازار شده است.

یک آزمایش بالینی گسترده توسط گروه تحقیقاتی بیماری‌های چشمی وابسته به افزایش سن (AREDS) نشان داده است که ویتامین‌ها و آنتی اکسیدان‌هایی مانند ویتامین C، ویتامین E، بتاکاروتن (ویتامین A) و زینک، به طور چشمگیری باعث کاهش خطر دژنراسیون ماکولای پیشرفته در اثر افزایش سن می‌شوند.

این مطالعات نشان داده‌اند که مکمل لوتئین نیز می‌تواند باعث کاهش خطر ابتلا به دژنراسیون ماکولا در اثر افزایش سن شود. کمبود مس و زینک در اپیتلیوم رنگدانه شبکیه (RPE) و شبکه کوروئید نیز با دژنراسیون ماکولا در ارتباط است. بنابراین با مصرف این فلزات ضروری به صورت مکمل سلامت می‌توان خطر بروز دژنراسیون ماکولا را کاهش داد.

علاوه بر این، عصاره گیاه بیل‌بری که نوعی آنتی اکسیدان است، از چشم‌ها در برابر دژنراسیون ماکولا و دیگر بیماری‌های مربوط به شبکیه چشم محافظت می‌کند.

فواید آیزتونیا

 • استفاده از آنتی اکسیدان‌ها برای حفظ سلامت به خصوص سلامت چشم‌ها
 • ارتقای بینایی اکتسابی و حفاظت از چشم‌ها در برابر بیماری‌هایی که در اثر تابش نور خورشید ایجاد می‌شوند مانند آب مروارید و دژنراسیون ماکولا در اثر افزایش سن
 • کاهش پیشرفت آب مروارید
 • تقویت چگالی نوری رنگدانه ماکولا
 • استفاده در داروهای گیاهی برای کمک به کاهش سرعت اختلالات چشمی مانند رتینوپاتی دیابتی، رتینوپاتی ناشی از فشار خون بالا و دژنراسیون ماکولا
 • کمک به حفظ بینایی، سلامت پوست و عملکرد سیستم ایمنی
 • کمک به حفظ و ارتقای دید در شب

عوارض جانبی آیزتونیا

مولتی ویتامین آیزتونیا به طور کلی ایمن و بی‌خطر است. البته ممکن است با ناراحتی‌هایی همچون معده درد، سردرد و طعم ناخوشایند همراه باشد. در صورت تداوم عوارض با پزشک مشورت کنید.

همچنین از مصرف بیش از حد این محصول بپرهیزید. از دستورالعمل پزشک یا محصول پیروی کنید. زیرا کاروتنوئید می‌تواند باعث تغییر رنگ پوست شود. کاروتنوئید نوعی رنگدانه است که بتاکاروتن و لوتئین موجود در آیزتونیا از انواع آن هستند.

ویژگی‌های کارخانه داروسازی ویوا

 • تضمین قابلیت زیستی ترکیبات هر محصول و سازگاری با بدن
 • فرمولاسیون منحصر به فرد و تکنولوژی به روز و پیشرفته
 • نام تجاری قابل اعتماد
 • ساخت کشور کانادا

اگر می‌خواهید علت بی خوابی و راه درمان آن روی لینک آن کلیک کنید. همچنین می توانید برای ارتباط با ما جهت خدمات رسانی بهتر روی لینک خدمات کلیک کنید.

فهرست