لیپوزوم چه نقشی در بازسازی پوست دارد؟

اصولاً تنها استفاده و مالیدن یک کرم به پوست بدن نمی‎تواند تضمینی بر موثر بودن کامل آن باشد، بلکه جذب آن به لایه های عمقی و زنده پوست باعث بروز تاثیرات حداکثری آن می‎‎گردد. اغلب مواد موثرۀ محصولات پوستی نمی توانند از لایه شاخی و مرده پوست عبور کرده و به مهمترین بخش پوست یعنی درم برسند. تکنولوژی لیپوزوم این مسئله را حل کرده است.

مولکول لیپوزوم مانند یک حباب کروی شکل بسیار ریز است که غشای بیرونی آن از لیپید است. داخل این حباب مواد موثره مراقبتی مانند کیوتن و مرطوب کننده ها، جاسازی می شوند. پس از رسیدن به اعماق پوست، لیپوزوم باز می شود، غشای آن جذب سلول می گردد و مواد داخل خود را آزاد می کند. به این وسیله مواد موثر را به بهترین لایه پوست می رساند و بنابراین بالاترین میزان اثر بخشی را به دنبال دارد. زیرا به صورت بنیادین و از اعماق پوست شروع به اثرگذاری و ترمیم می کند.

به طور مثال، لیپوزومی که حاوی مواد مرطوب کننده مانند آووکادو است، پس از رسیدن به اعماق پوست حباب آن ترکیده، مواد مرطوب کننده به پوست چسبیده و  به آن آبرسانی می کنند و باعث مرطوب شدن پوست می شوند. به عبارت دیگر؛ بسته‎های لیپوزوم به عنوان حامل این مواد به بخش‎های عمقی و موثر پوست عمل کرده و پس از رسیدن به آنجا، چون ساختاری شبیه غشاء سلول دارند با آن درآمیخته و ماده موثر خود را در بهترین مکان ممکن آزاد می‎کنند.

کمپانـی هاگـیـنـا و محیط زیست

 در دنیای امروز با توجه به آگاهی و پیشرفت علم، نیاز به مراقبت از بدن و همچنین پوست به مراتب بیشتر احساس می‎‎شود. لذا توجه به اجزای تشکیل دهنده محصولات پوستی اهمیت بیشتری پیدا کرده است.

فرآورده‎های هاگینا منشاء طبیعی داشته و تمام مواد اولیه و محصولات این شرکت در لابراتوارهای کمپانی هاگینا مطابق استانداردهای کشور آلمان و تحت آزمایش‎ها و نظارت‎های مداوم آن کشور تولید می‎شوند. این مطلب مـؤید کیفیت محصولات این شرکت است.

هاگـینـا حفاظت از طبیعت و محیط زیست را مسئولیت اجتماعی خود دانستـه، از گونه‎های در حال انقراض گیاهی استفاده نکرده و از انجام آزمایشات بر روی حیوانات خودداری نموده است.

هاگـینـا با ۵۰ سال تجربه و الهام از طبیعت؛ زیبـایـی، جـوانـی و نیـروی حیـات آن را به شما هدیه می‎دهد.

تـکنـولوژی خـاص در محصولات هـاگیـنا

کمپانی هاگینا با انجام تحقیقات مداوم، به فرمولاسیون‎های اختصاصی دست یافته که بدون استفاده از مواد نگهدارنده مضر، طول عمر محصولات خود را همچون سایر محصولات آرایشی و پوستی حاوی این مواد افزایش دهد.

یکی از این مواد نگهدارنده پارابن می‎باشد که در بیشتر محصولات مراقبت از پوست و آرایشی جهت افزایش طول عمر آنها استفاده می‎گردد. این نگهدارنده می‎تواند باعث اختلالات هورمونی، سیستم ایمنی، یادگیری و حتی پیری زودرس گردد. محصولات هاگینا عاری از پارابن، پلی اتیلن گلیکول و هرگونه ماده نگهدارنده خطر‎ساز دیگر می‎باشند.

هاگینا این اطمینان را به شما می‎دهد که پوست ارزشمند شما را بدون هیچ آسیب و حساسیتی به خوبی تغذیه نموده و از آن مراقبت نماید.بکارگیری این فرآورده‎ها برای افراد در شرایط خاص، همچون خانم‎های باردار توصیه می‎شود.

برای اطلاعات بیشتر و مشاهده محصولات دیگر از وبسایت هاگینا دیدن فرمایید.

مشاهده محصول

 

فهرست