بالاترین دوز کلسیم را در لیکوئی کلسیم بیابید

اهمیت دریافت بالاترین دوز کلسیم در بدن

کلسیم نقش مهمی در نیاز غذایی روزانه ایفا می‌کند. دریافت بالاترین دوز کلسیم مورد نیاز برای بدن در کودکی، به استقامت مفصل‌های اصلی بدن و سلامت کلی فرد کمک می‌کند. با افزایش سن، دریافت بالاترین دوز کلسیم برای حفظ چگالی استخوانی و جلوگیری از پوکی استخوان اهمیت ویژه‌ای می‌یابد. گرچه پوکی استخوان در اثر عوامل ژنتیکی و محیطی ایجاد می‌شود، ولی کنترل برنامه غذایی روزانه و دریافت بالاترین دوز کلسیم نیز می‌تواند از پوکی استخوان جلوگیری کند. موسسه ملی پوکی استخوان در آمریکا، چند روش برای پیشگیری از پوکی استخوان پیشنهاد کرده است. این روش‌ها شامل تمرینات ورزشی، ترک سیگار و دریافت دوز روزانه مورد نیاز کلسیم و ویتامین D است.

مکمل لیکوئی کلسیم ۶ پلاس

شرکت داروسازی آنتی ای‌جینگ محصولی با این نام را معرفی کرده است. این محصول شامل شکل نهایی کلسیم برای ایجاد انرژی بیشتر و ایجاد استخوان‌های قوی‌تر است.

لیکوئی کلسیم ۶ پلاس، ترکیبی از کلسیم، منیزیم، ویتامین D، ویتامین K، بور و گیاه دم‌اسبی است. لیکوئی کلسیم ۶ پلاس حاوی ۱۰۰۰ میلی‌گرم عنصر کلسیم است که از شش نوع کلسیم یعنی کربنات، سیترات، گلوکونات، اسپارتات، مالات و هیدروکسی‌آپاتیت تشکیل شده است. همچنین ۴۰۰ میلی‌گرم منیزیم دارد که از سه نوع اکساید، اسپارتات و سیترات تهیه شده است. ترکیبی از این مواد مغذی برای حفظ سلامتی، استقامت استخوان‌ها و کمک به جذب بالاترین دوز کلسیم مفید است.

تقویت انرژی از طریق دریافت بالاترین دوز کلسیم

لیکوئی کلسیم ۶ پلاس، از طریق تحریک چرخه کربس با هر تنفس یا تنفس سلولی هوازی باعث تولید واحدهای انرژی (ATP) در بدن می‌شود. همچنین از طریق باند شدن کلسیم با پروتئین، به تقویت انرژی کمک می‌کند.

این مکمل برای تقویت استخوان‌ها و رفع انقباضات عضلانی بسیار مفید است. مطالعات بسیاری وجود دارد که نشان می‌دهند مصرف مکمل‌های حاوی کلسیم متصل شده به پروتئین با کاهش نرخ چاقی در ارتباط هستند.

با افزایش سن، سالانه نیم کیلوگرم به وزن زنان و مردان افزوده می‌شود. اضافه وزن در اثر افزایش سن اغلب در دور کمر جمع می‌شود. بر اساس یافته‌های کارشناسان بیولوژی استخوان و جذب کلسیم، زنان و مردانی که بالاترین میزان لبنیات را در روز مصرف می‌کنند، با افزایش سن تقریبا شاهد هیچ اضافه وزنی نخواهند بود. در حالی که مصرف پایین لبنیات موجب افزایش نیم کیلوگرم در هر سال می‌شود.

لیکوئی کلسیم ۶ پلاس، با سوزاندن چربی، آن را به انرژی تبدیل می‌کند. مطالعات انجام شده در افرادی که یک رژیم سرشار از پروتئین، گوشت و سبزیجات تازه را همراه با ورزش منظم دنبال می‌کنند، چربی‌سوزی بیشتری را نشان داده است که منجر به کاهش وزن می‌شود.

جذب بالاترین دوز کلسیم با مصرف لیکوئی کلسیم ۶ پلاس

 • جذب کلسیم در حضور پروتئین افزایش می‌یابد
 • جذب کلسیم توسط یک ماتریکس معدنی افزایش می‌یابد
 • ماتریکس معدنی کلسیم، یک شبکه برای حفظ طولانی مدت تعادل کلسیم و نگه داشتن کلسیم در سلول ایجاد می‌کند

مطالعات نشان داده‌اند که اتصال کلسیم به پروتئین می‌تواند به شکل‌گیری و ساختار استخوانی، رشد موها و ناخن‌ها و حفظ سلامتی دندان‌ها کمک کند.

چه کسانی باید به صورت روزانه لیکوئی کلسیم ۶ پلاس مصرف کنند؟

 • زنان و مردان بالای ۴۰ سال
 • افرادی که به لاکتوز موجود در لبنیات حساسیت دارند
 • افرادی که زندگی کم‌تحرکی دارند
 • زنان باردار و شیرده
 • زنانی که هیسترکتومی کامل انجام داده‌اند، یعنی تخمدان‌ها را برداشته‌اند
 • کسانی که مصرف سیگار و الکل بالایی دارند
 • رژیم غذایی آن‌ها دچار کمبود کلسیم و ویتامین D است
 • به صورت ژنتیکی در معرض ضعف استخوانی قرار دارند

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با مکمل لیکوئی کلسیم ۶ پلاس روی لینک آن کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات در رابطه با خدمات و راه‌های ارتباط با ما جهت خدمت‌رسانی بهتر روی لینک آن کلیک کنید.  همچنین برای ارتباط با ما روی لینک تماس با ما کلیک کنید.

فهرست